Hakkımda

Merhaba, ben Ozan. 1998 yılında Antalyada doğdum. Genel olarak evde vakit geçiren tiplerdenim. Biraz video izler, biraz oyun oynar geriye kalan vakitlerde de yazılımla uğraşırım. Bazen bu durum tam tersi haline dönüyor ama nadiren 😁.

Beceriler

Ana alanım Masaüstü Yazılım, ana dilim ise C#. Projeleri tek başıma geliştirdiğim için genel olarak C# dili kullanmaktayım. 3-4 yıl arası Windows Form'da amatör deneme projeler geliştirdim. Aşağıya yukarı 1-1.5 yıldır da WPF platformunda projelerimi ilerletmekteyim. Projelerde entegre kullandığım veritabanları MySQL > SQLite > MsSQL olarak ihtiyaca göre kullanmaktayım.
Aşağıda ki çubuklarda neleri bildiğim görüntülenmektedir.

C#

Norm.

Java

Basic

HTML

Norm.

Css, Js

Basic

My/MsSQL, SQLite

Norm

Linux

None
Görsel

(Bilgi oranları bana saçma geldiğinden seviyeler belirtilmiştir.)

Egitim

Aşağıda Mesleki olarak mezun olduğum okullar görünmektedir.

Kepez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Veritabanı Programcılığı

Akdeniz Üniversitesi Korkuteli Meslek Yüksekokulu

Bilgisayar Programcılığı
Ozan Kardesim öncelikle vermis oldugun desteklerden dolayi cok tesekkür ederim. Bu konudaki donaniminin oldukca güclü oldugunu biliyorduk ama Projeden sonra tekrar bunu tekrar tescillemis oldun. Yardima ihtiyacimiz oldugunda ulasabilir olman da bu ise ayri bir keyif katiyor. Almanyada olmam ve senin Türkiyede olman projeye hicbirsekilde negatif olarak yansimada.Buda mesafenin hicbir öneminin olmadigini gösteriyor. Seninle calismis olmak ayri bir keyif. Umarim baska projelerde görüsmek dilegi ile... hersey icin Tesekkürler... Ali YAVUZ, Telekom Müşteri Takip Programı

Iletisim

İletişim Bilgileri